Nieuws

Oprichting Technische Commissie V.V. Stolwijk

Vanuit het hoofdbestuur en de jeugdcommissie is deze zomer de wens ontstaan voor het oprichten van een Technische Commissie. De Technische Commissie wordt opgericht met als doel de kwaliteit van onze voetbalelftallen op de lange termijn te waarborgen. Dit geldt voor zowel de jeugdteams als de seniorenelftallen.
 
Gedurende het huidige seizoen zal de commissie zich gaan oriënteren hoe bepaalde processen lopen binnen de vereniging. Het streven is dat zij met ingang van het seizoen 2019/2020 volledig actief zijn.
 
Degene die zitting nemen in de TC zijn Marnix van Suchtelen, Bernd van Oudshoorn en Anton van der Stelt. 

B sponsors

B sponsors

C sponsors

Copyright © 2018 Voetbal Vereniging Stolwijk | webdesign reclamebureau MMX

Joomla templates 1.7 free by Hostgator