MO19-1 kampioen
Zo op de valreep is er toch nog mooi nieuws te melden. MO19-1 werd afgelopen zaterdag (zonder zelf in actie te komen) kampioen van de 2e klasse!
Het kampioenschap kon de meiden al bijna niet meer ontgaan (vanwege het doelsaldo), maar waren wel afhankelijk van de wedstrijd DSVP MO19-1 uit Pijnacker tegen Nieuwkoop MO19-1. De meiden van DSVP hadden een doelsaldo van +30 en die van Stolwijk +34. Toch werd het nog spannend. DSVP won uiteindelijk met 5-1, waardoor het doelsaldo gelijk is, maar de meiden van Stolwijk zijn zeer productief geweest waardoor het aantal doelpunten vóór het verschil gemaakt hebben. Een mooie afsluiting van onze jeugdjaren. De meeste zullen aankomend seizoen de overstap maken naar de dames van V.V. Stolwijk.
 
MO19 1 kampioen 01  MO19 1 kampioen 02

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input