Jaarlijks zomeronderhoud
Naast de verbouwing van onze kleedkamers, wordt er ook al weer hard gewerkt om de accomodatie weer klaar te stomen. Zowel vrijwilligers (jong en oud) als ondernemingen staan wederom klaar om dit klusje te klaren.
De velden worden weer speelklaar gemaakt, zoals het zaaien en bemesten van de grasvelden, doelen opnieuw voorzien van netten, e.d. De kantine wordt onderworpen aan een grondige schoonmaaktbeurt, de vloer wordt opgepoetst. Kleedkamers worden geboend, ballen uitgezocht en vervangen, enzovoorts.
 
Stan de Vries Van Nieuwkoop
(op de foto: Stan de Vries met materieel van Van Nieuwkoop voor het doorzaaien)
 
Wij kunnen als vereniging alleen maar trots zijn op de vele vrijwilligers en ondernemingen!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input