Jeugdspelers behalen scheidsrechtersdiploma

Vanuit de VV Stolwijk hebben 16 jeugdspelers de cursus spelbegeleider en pupillenscheidsrechter gevolgd. Een 2-tal avonden stonden in het teken van hoe je te gedragen voor een groep en hoe en wanneer maak je welke beslissing. En natuurlijk werden de spelregels van het voetbal uitgebreid doorgenomen. Goed voor het werven van vrijwilligers, want wekelijks zijn er bij iedere club vele vrijwilligers nodig, ook om wedstrijden te fluiten en/of begeleiden. Maar ook goed voor de ontwikkeling van deze jeugdspelers zelf. 

We zijn dan ook zeer trots dat alle 16 deelnemers het beoogde diploma + scheidsrechters badge hebben behaald! Een dikke felicitatie voor: Tijn, Milan, Felix, Thijs, Joran, Thijn, Robin, Wessel, Rogier, Ruben, Tristan, Sander, Robin, Ruben, Dimitry en Jay! Dat jullie maar heel veel mooie wedstrijden mogen begeleiden/fluiten en tot een goed einde mogen brengen! 

 

geslaagden scheidsrechtersdiploma

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input