Update corona maatregelen per 15-12

Na de toespraak van onze Minister President maandag 14 december jl., waarin de maatregelen rond de amateursporten weer aangepast zijn, hierbij weer een update van de regelgeving zoals deze per dinsdag 15 december voorlopig weer gelden:

Voor alle senioren teams geldt dat er dit kalenderjaar geen wedstrijden en trainingen meer zullen zijn. 

Voor alle jeugdteams (dit geldt ook voor alle spelers/speelsters van de O19 teams volgens protocol NOC*NSF) geldt dat er alleen getraind zal worden. Competitie- beker- en oefenwedstrijden komen voor dit kalenderjaar te vervallen. Wel mag er onderling een wedstrijd gespeeld worden, binnen de teams van V.V. Stolwijk onderling. (bijvoorbeeld JO12-1 tegen JO12-2 of JO16-1 tegen JO17-1) 

Kantine, kleedkamers en douches blijven voorlopig gesloten. Wanneer er weer wijzigingen doorgevoerd worden, houden we jullie hier via de webste en de nieuwsbrief van op de hoogte!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input