Update corona maatregelen - januari 2022

Beste leden en supporters!

Zoals heel Nederland hebben wij als vereniging de afgelopen weken kennis genomen van de nieuwe COVID maatregelen welke gelden t/m vrijdag 14 januari.

Bij onze mooie vereniging lopen veel vrijwilligers rond met goede bedoelingen. Het laatste waar we zin in hebben is om als politieagent op ons sportpark rond te moeten lopen om te vertellen wat wel en niet mag. De opgelegde maatregelen zijn inmiddels voor iedereen duidelijk. 

Hier volgt nog een korte opsomming:

 • Sportlocaties buiten mogen open tussen 05:00 en 17:00 uur.
 • Voor volwassenen vanaf 18 jaar is sporten toegestaan met maximaal 2 personen (exclusief instructeur) en op 1,5 meter afstand.
 • Kinderen tot en met 17 jaar mogen sporten. Zowel tijdens trainingen als wedstrijden onderling met teams van de eigen club. Tijdens het sporten hoeven zij geen 1,5 meter afstand te houden.
 • Ook wordt sporten voor jeugd tot en met 17 jaar tot 20:00 uur buiten weer mogelijk vanaf 11 januari.
 • De kantine is gesloten
 • Kleedkamers en douches zijn geopend tijdens trainingen/wedstrijden.
 • Een CTB moet getoond kunnen worden
 • Heb je Corona gerelateerde klachten? Blijf thuis en laat je testen bij de GGD. Ook als je al gevaccineerd bent.
 • Bij een positieve test: blijf thuis en vermijd contact met anderen, ook als zij gevaccineerd zijn.
 • Was vaak en goed je handen.
 • Hoest en nies in je elleboog.
 • Ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak
 • Voor ouders en begeleiders die spelers naar en van uit-wedstrijden rijden en met verschillende huishoudens in dezelfde auto zitten, geldt dat zij onderling afstemming vinden over het dragen van een mondkapje.Zij zijn tevens welkom op ons sportcomplex. 

 
Mocht je toch nog vragen hebben dan kun je één van de bestuursleden altijd bellen of aanspreken. Gelukkig kunnen we met zijn allen nog wel gewoon blijven sporten! Laten we er met zijn allen voor zorgen dat we samen door deze periode heen komen. 


Hopelijk tot snel op ons mooie sportcomplex!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input