Update Corona maatregelen per 15 januari 2022

Zoals heel Nederland hebben wij als vereniging afgelopen vrijdag de nieuwe corona maatregelen tot ons genomen, welke in ieder geval gelden t/m dinsdag 26 januari.

Bij onze mooie vereniging lopen veel vrijwilligers rond met goede bedoelingen. Het laatste waar we zin in hebben is om als politieagent op ons sportpark rond te moeten lopen om te vertellen wat wel en niet mag. De opgelegde maatregelen zijn inmiddels voor iedereen duidelijk. 

Hier volgt nog een korte opsomming:

 • Sportlocaties buiten mogen weer open zijn zonder tijdsbeperkingen. 
 • Er mag getraind worden met het gehele team, er zijn geen beperkingen meer v.w.b. groepsgrootte. 
 • Alleen onderlinge wedstrijden en trainingen met teams van de eigen club zijn toegestaan
 • Kleedkamers en douches zijn geopend tijdens trainingen/wedstrijden.
 • De kantine is gesloten.
 • Op buitensportlocaties is een coronatoegangsbewijs verplicht bij gebruik van voorzieningen binnen. Bijvoorbeeld in de kleedkamers of toiletten.
 • Publiek is bij trainingen of onderlinge wedstrijden niet toegestaan
 • Heb je Corona gerelateerde klachten? Blijf thuis en laat je testen bij de GGD. Ook als je al gevaccineerd bent.
 • Bij een positieve test: blijf thuis en vermijd contact met anderen, ook als zij gevaccineerd zijn.
 • Was vaak en goed je handen.
 • Hoest en nies in je elleboog.
 • Ga direct naar huis wanneer er tijdens de sportactiviteit klachten ontstaan zoals: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, (licht) hoesten, benauwdheid, verhoging, koorts en/of plotseling verlies van reuk of smaak.

Mocht je toch nog vragen hebben dan kun je één van de bestuursleden altijd bellen of aanspreken. Gelukkig kunnen we met zijn allen weer gewoon gaan sporten! Laten we er met zijn allen voor zorgen dat we samen door deze periode heen komen. Hopelijk tot snel op ons mooie sportcomplex!Het bestuur

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input