Vacature assistent trainer/coach Stolwijk 2

Vacature Stolwijk


Voetbalvereniging V.V. Stolwijk is op zoek naar een enthousiaste assistent trainer/coach voor ons 2e elftal, welke aankomend seizoen uitkomt in de reserve 4e klasse. Ben jij of ken jij een iemand die op zoek is naar en jonge, ambitieuze groep bij onze vereniging, reageer dan snel op deze vacature.

Voor deze functie zoeken wij een assistent trainer/coach die voldoet aan de volgende competenties:
• Is sociaal en communicatief vaardig;
• Is ambitieus en enthousiast;
• Draagt de normen en waarden van de vereniging uit;
• Aandacht hebben voor ontwikkeling en inpassen van jeugdspelers;
• Bijdrage willen leveren aan ontwikkeling van individuele talenten;
• Heeft een voetbalvisie die gericht is op verzorgd voetbal;
• Bezit over een natuurlijk overwicht op de spelersgroep;
• Heeft nauw contact met de trainer van het 1e elftal;

Het takenpakket bestaat uit:
• Samen met de hoofdtrainer de trainingen van de selectie verzorgen op dinsdag- en donderdagavond van 20:00 tot 21:30 uur;
• Begeleiden en coachen van het 2e elftal tijdens de wedstrijden, de thuiswedstrijden worden op zaterdag om 12:30 uur gespeeld;
• Communiceren en samenwerken met trainer 1e elftal, elftalbegeleiding en trainer JO19-jeugd

Van de assistent trainer/coach wordt verwacht dat hij rekening houdt met de mogelijkheden en onmogelijkheden van een dorpsclub. Wij bieden een jonge, enthousiaste spelersgroep en prima werkomstandigheden op een mooi sportcomplex. 

Voor verdere informatie kan je contact opnemen met Jasper Verdoold, bestuurslid technische zaken, bereikbaar op 06-30162614. Sollicitaties kan je per mail sturen aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. o.v.v. Sollicitatie assistent trainer/coach Stolwijk 2. 

De vacature is via deze link ook te downloaden als PDF: Vacature assistent trainer/coach Stolwijk 2. 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input