Documentatie t.b.v. Buitengewone Ledenvergadering

Alle stemgerechtigde leden hebben vanmiddag een uitnodiging per mail ontvangen voor een Buitengewone Ledenvergadering, welke zal plaatsvinden op dinsdag 28 maart a.s. om 19:45 uur in de kantine. Reden hiervan is dat we de statuten hebben aangepast, omdat deze nogal gedateerd waren, namelijk van 1979. Om de aangepaste statuten goed te kunnen keuren, is deze vergadering uitgeschreven, daar goedkeuring door stemming verplicht is. 

Mocht 2/3 van de stemgerechtigden deze avond een stem uitbrengen, kan de vaststelling deze avond geschieden. Als dit aantal niet gehaald wordt deze avond, zal er op dinsdag 18 april om 19:45 uur een 2e Buitengewone Ledenvergadering plaatsvinden, waar de vaststelling dan wel gedaan kan worden bij een lager aantal stemgerechtigde aanwezigen. Houdt dus beide data gereserveerd in de agenda.

Hierbij in te zien - Aangepaste statuten V.V. Stolwijk

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input