Johan Teeuwen verlengt bij V.V. Stolwijk

 

354264302 773276244587074 7270103137323378820 n

V.V. Stolwijk en Voetbalopleidingscentrum.nl hebben overeenstemming bereikt over het met 1 jaar verlengen van het contract van Johan Teeuwen. De laatste jaren was Johan al actief als trainer van de JO19 maar stond hij ook diverse andere teams bij met trainingen en deed ook de begeleiding van de jongere trainers. Komend seizoen gaat hij zich vooral richten op de teams in de onderbouw qua begeleiding en zal hij zelf geen team gaan trainen/coachen.

Daarnaast gaat hij in dat seizoen ook als Jeugd Coördinator langs de velden bij alle trainers/coaches met onder zijn arm het nieuwe Technisch Voetbal Beleidsplan (TVB). Dit is opgesteld met een aantal trainers/coaches van V.V. Stolwijk onder begeleiding van Voetbalopeidingscentrum.nl (VOC). Meer informatie over dit plan zal binnenkort in aparte berichtgeving toegelicht worden.

Wij feliciteren Johan met nog een jaar V.V. Stolwijk en wensen hem ook komend seizoen weer veel succes en plezier toe!

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input