Het ouder (verzorger) - kind toernooi!

Op vrijdag 1 september organiseren we van 18.00-20.00 uur een ouder (verzorger) - kind toernooi voor de spelers van de JO8/MO8 t/m de JO13/MO13.

Om het extra feestelijk te maken, zouden we het leuk vinden als jullie allemaal verkleed komen. Het ouder (verzorger) - kind duo dat het leukst verkleed komt, wint een prijs! Er zijn geen kosten aan het toernooi verbonden. Voor koffie/thee en limonade wordt gezorgd.

Vind je het leuk om mee te doen, geef je dan voor 29 augustus op door een mailtje te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Naast je naam ook graag vermelden in welk team je komend seizoen gaat spelen.

We hopen jullie allemaal te zien bij het toernooi!

Groetjes Activiteitencommissie VV Stolwijk

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Invalid Input
Invalid Input